22. ZJAZDU POLSKIEGO TOWARZYSTWA ORTODONTYCZNEGO

CENTRUM KONGRESOWE ICE, UL. MARII KONOPNICKIEJ 17, 30-302 KRAKÓW

15.09.2019- 18.09.2019

15.09.2019 (NIEDZIELA) – REJESTRACJA:

 8:00 – 20:00 – REJESTRACJA
 

15.09.2019 ( NIEDZIELA):

09:00 – 16:00/ 17:00 – KURS PRZEDZJAZDOWY I – JONATHAN SANDLER 
 
09:00 – 16:00/ 17:00 – KURS PRZEDZJAZDOWY II – ALBERTO CANABEZ

16.09.2019 (PONIEDZIAŁEK):

SESJA NAUKOWA I

PRZEWODNICZĄCA: EWA CZOCHROWSKA
BEATA WALAWSKA, KONRAD PERKOWSKI, KONRAD MAŁKIEWICZ

08:30 – 9:20 – Wykład wprowadzający I –  JONATHAN SANDLER

09:20 – 9:50 – Wykład wprowadzający II – EWA CZOCHROWSKA

09:50  – 10:00 – REFERATY USTNE

10:00 – 10:10

10:10 – 10:20

10:20 – 10:30

10:30 – 11:00 –  PRZERWA KAWOWA

SESJA NAUKOWA II

PRZEWODNICZĄCA: BEATA KAWALA
MAGDALENA MARCZYŃSKA-STOLAREK, MARCIN MIKULEWICZ, MICHAŁ SARUL

11:00 – 11:50 Wykład wprowadzający I – ALBERTO CANABEZ

11:50 – 12:20 Wykład wprowadzający II – KATARZYNA WIŚNIEWSKA

12:20 – 12:30 REFERATY USTNE:

12:30 – 12:40

12:40 – 12:50

12:50 – 13:00

13:00 – 14:00 PRZERWA NA LUNCH

 

 SESJA NAUKOWA III

PRZEWODNICZĄCY: BARTŁOMIEJ W. LOSTER
BARBARA BIEDZIAK, ANNA URBANIAK, EDYTA TOKARSKA

14:00 – 14:50 – Wykład wprowadzający I – AMBROSINA MICHELOTTI

14:50 – 15:20 – Wykład wprowadzający II  –  BARTŁOMIEJ W. LOSTER

15:20 – 15:30 – REFERATY USTNE

15:30- 15:40

15:40 – 15:50

15:50 – 16:00

16:00 – 16:30 – PRZERWA KAWOWA

 

SESJA NAUKOWA IV

PRZEWODNICZĄCA : IZABELLA DUNIN – WILCZYŃSKA
BOGNA RACKA – PILSZAK, BARBARA WYSZOMIRSKA-ZDYBEL, BARBARA WARYCH

16:30 – 17:00 – Wykład wprowadzający- LIWIA MINCH

17:15 – 18:00 – WALNE ZEBRANIE

17.09.2019 (WTOREK):

SESJA NAUKOWA V

PRZEWODNICZĄCY:  KRZYSZTOF WOŹNIAK,
ELŻBIETA PAWŁOWSKA, JOANNA JABŁOŃSKA–ZROBEK, PIOTR FUDALEJ

08:30 – 09:00 – Wykład wprowadzający I – MICHAŁ TARNAWSKI

09:00 – 09:30 – Wykład wprowadzający II – PIOTR FUDALEJ

09:30 – 09:40 – REFERATY USTNE:

09:40 – 09:50

09:50 – 10:00

10:10 – 10:20

10:20 – 10:30

10:30 – 11:00 – PRZERWA KAWOWA

 

SESJA NAUKOWA VI

PRZEWODNICZĄCA: MAŁGORZATA ZADURSKA,
JOANNA ANTOSZEWSKA  – SMITH, IZABELA SZARMACH, TERESA MATTHEWS–BRZOZOWSKA

11:00 – 11:50 – Wykład wprowadzający I – IVAN MALAGON

11:50 – 12:20 – Wykład wprowadzający II – JOANNA ANTOSZEWSKA-SMITH

12:20 – 12:30 – REFERATY USTNE:

12:30 – 12:40

12:40 – 12:50

12:50 – 13:00

13:30 – Wewnątrzustny skaner w nowoczesnej ortodoncji cyfrowej- zalety i korzyści – Firma Optident

13:00 – 14:00 – PRZERWA NA LUNCH

 

SESJA VII


PRZEWODNICZĄCA: 
 AGNIESZKA MACHOROWSKA–PIENIĄŻEK,
MAGDALENA ŁOBODA, MARIA MITUŚ–KENIG,  MAGDALENA MAZURKEWICZ-JANIK, ANNA HILLE–PADALIS

14:00 –14:50 – Wykład wprowadzający I – PABLO ECHARRI

14:50 – 15:40 – Wykład wprowadzający II – ALESSANDRO MARIO GRECO

15:40 – 16:30 – Wykład wprowadzający III – SONIL KALIA

17:15 – 18:00 – SESJA PLAKATOWA  

KRZYSZTOF WOŹNIAK, EWA CZOCHROWSKA, BARTŁOMIEJ W. LOSTER, MARIA MITUŚ-KENIG, MAGDALENA MAZURKIEWICZ-JANIK

18:00 – ZAKOŃCZENIE ZJAZDU

 

18.09.2019 (ŚRODA):

09:00 – 16:00/ 17:00 – KURS POZJAZDOWY I –  AMBRA MICHELOTTI 

09:00 – 16:00/ 17:00 – KURS POZJAZDOWY II – SONIL KALIA 

 

  • Zarejestruj się na zjazd pto