DATA
MIEJSCE
CZAS TRWANIA
18.09.2019 Q hotel Plus ul. Wygrana 6, 30-311 Kraków 280 m. od Centrum Kongresowego ICE9:00-17:00

Dr Sonil Kalia, D.Ortho R.D.S (Dania) M.Sc.(Ortho) B.D.S, L.D.S.R.C.S (Wielka Brytania)

Specjalista ortodonta.

Dr Sonil Kalia

Dr Sonil Kalia ukończył studia stomatologiczne w Sheffield University oraz w The Royal College of Surgeons of England w 1982 roku. Od 1984 roku prowadził gabinet stomatologiczny w Niemczech, gdzie zajmował implantologią. Dyplom specjalisty w dziedzinie ortodoncji uzyskał w Royal Dental College w Arhus pod kierunkiem Prof. Birte Melsen w 1998 roku.

Dr Sonil Kalia jest wykładowca wizytującym na Uniwersytecie w Arhus w Dani, gdzie przekazuje wiedzę z zakresu biomechaniki i leczenia dorosłych techniką segmentową.

Dr Kalia jest jednym z pierwszych specjalistów stosujących alignery do leczenia ortodontycznego w Niemczech i Wielkiej Brytanii. W swoich prezentacjach przedstawia szczególnie biomechanikę tych technik. Specjalizuje sie w leczeniu ortodontycznym alignerami oraz techniką segmentową, zwłaszcza w leczeniu skomplikowanych przypadków zarówno dzieci jak i dorosłych.

Dr Sonil Kalia ma duże doświadczenie w leczeniu techniką Orthocaps. Jest lekarzem certyfikującym systemu Orthocaps w Europie i USA.

Jest regularnym wykładowcą sympozjów lekarzy stosujących Orthocaps odbywających się w Monachium.

Dr Sonil Kalia jest autorem licznych publikacji oraz współautorem podręcznika „Adult Orthodontics” pod redakcją prof. Birte Melsen.

adult orthodontists

 

Tytuł kursu: Orthocaps – system alignerów. Zalety i porównanie z innymi systemami. Rewolucyjna, zaawansowana technologia.
Kurs certyfikacyjny

  • Rewolucyjna technologia idąca krok dalej.
  • Zalety tego systemu w porównaniu do innych metod leczenia alignerami.
  • Zasady leczenia techniką Orthocaps:
    • wskazania i selekcja przypadków
    • omówienie przykładowego leczenia
  • Prezentacja aplikacji wspomagających planowanie i kontrolowanie leczenia: Orthocaps®Portal, The iSet-up®, 3D Treatment Evaluation Report

Kurs pozwala uzyskać certyfikat na stosowanie techniki Orthocaps .

  • Zarejestruj się na zjazd pto